13.02 Witajcie, kolejny raz już uczestniczymy w dniach otwartych w Centrum Zdrowia Dentima w Sosnowcu na ulicy Stalowej 3. Dentima to miejsce w którym wykonywane są zabiegi kosmetyczne, stomatologiczne, konsultacje dermatologiczne oraz okulistyczne. Tym razem uczestniczyliśmy w Dniach otwartych. Nasi Konsultanci prowadzili indywidualne konsultacje , badając stan skóry pacjentów oraz pokazując najnowsze sposoby na pielęgnację po zabiegach. Pracowaliśmy na naszej linii ekologicznych kosmetyków Love Bio idealnej do codziennej pielęgnacji jak i również po zabiegach kosmetycznych. Oprócz konsultacji pielęgnacyjnej, kosmetycznej, dermatologicznej również prezentowaliśmy na ekologicznych kosmetykach Couleur Caramel najnowsze metody pielęgnacji poprzez makijaż jak i również najnowsze trendy w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Całą relację ze zdjęciami możecie zobaczyć na naszym fan page couleurcaramelpolska.

12.01.2017 Witajcie , wprowadziliśmy do naszego sklepu nowy produkt. KOLAGEN MORSKI TYPU PIERWSZEGO PEPTIDE 2100 idealny produkt na problemy ze stawami. 

Kolagen Morski Peptide 2100 zawiera kolagen HM typu pierwszego. Jest on obecny w tkance tworzącej blizny, w ścięgnach i tkance łącznej kości. Występuje on także w skórze, tkance podskórnej. Chrząstka stawowa to podporowa odmiana tkanki łącznej. Dzika Róża pozytywnie wpływa na funkcjonowanie oraz elastyczność stawów, ponieważ pomaga zachować ruchliwość oraz wytrzymałość stawów. Działa wzmacniająco i przeciwzapalnie. Witamina C zawarta w suplemencie pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstek, kości oraz skóry. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 

13.12.16 Przypominamy iż rabat na kosmetyki Couleur Caramel oraz Love bio trwają do 15 grudnia.  Jako Dystrybutor kosmetyków ekologiczny na marki Couleur Caramel, Kozi, Love Bio Bemy przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla sklepów ekologicznych. Prześlij na adres info@ecoandlife.pl zapytanie a prześlemy Ci ofertę. Zapraszamy również na stronę ecoandlife.pl tam znajdziecie również informację o markach , których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

1.12.2016 - Ruszyła promocja świąteczna na wszystkie kosmetyki Couleur Caramel oraz Love Bio. Do 15 grudnia wszystkie kosmetyki z 15 procentowym rabatem. 

- Dzisiaj w Mielcu, działamy cała parą. Konsultacje makijażowe w MeecoYou prowadzone przez Katarzyna Czyrny Make up Artist Couleur Caramel

- Love Bio kosmetyki Włoskiego producenta Bema. Nowa formuła zapewniająca pielęgnację do 24h. Kosmetyki już dostępne w sprzedaży oraz dystrybucji

- Couleur Caramel kolejny raz został partnerem na gali rozdnia nagród muzycznych  NRJ Music Awards 2016

- Nowa kolekcja satynowych lakierów do Paznokci Couleur Caaramel dostępna już w dwóch odcieniach 85, 89

- Nowa kolekcja Hydra Jeunesse . Hydra Jeunesse do podkład nowej generacji, głównie skupiający się na nawilżeniu, oraz nadaniu skórze aksamitnego zdrowego wyglądu. Jest to podkład zawierający kwas hialuronowy który opóźnia efekt starzenia się. Idealny dla cery dojrzałej. Bardzo dobra aplikacja, trwałość nowe opakowanie. Działa rewitalizująco, nawilża skórę i działa przeciwstarzeniowo. Pozostawia skórę gładką i świeżą, zapewniając jej naturalny wygląd.