Naturalny wosk sojowy Zobacz większe

Naturalny wosk sojowy KeraSoy Pillar 1KG

0002

Nowy produkt

100% Naturalny wosk sojowy Kerax Pillar

Opakowanie 1 kg 

KeraSoy Pilar

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

35,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wosk Kera Soy Pillar

Naturalny w 100% roślinny wosk sojowy przeznaczony do zalewania świec w formach.Wosk biodegradowalny, przyjazny środowisku przeznaczony do produkcji świec, nie wymaga żadnych dodatków

Parametry:
Temperatura topnienia:  60 ˚ C
Temperatura krzepnięcia: 41,0 °C
Max. ilość zapachu: 5-10%
Sugerowany sposób użycia: świece wolnostojące

Podczas topienia wosku sojowego proces zapewnia większą elastyczność niż w przypadku innych wosków. Tymczasowe wysokie temperatury (do 90 ° C) nie mają negatywnego wpływu, o ile wosk jest szybko schładzany. Jednak wyższe temperatury mogą spowodować odbarwienie wosku. Poczekaj, aż wosk ostygnie do żądanej temperatury, dodaj zapach i dobrze wymieszaj. Pamiętaj, aby mieszać / mieszać wosk podczas topienia. W przypadku stosowania form metalowych należy unikać stosowania form zawierających miedź i cynk, ponieważ może to przyspieszyć odbarwienie - preferowanym materiałem jest stal nierdzewna, chociaż dopuszczalna jest stal miękka.

Formy

Formy powinny być czyste i wolne od zanieczyszczeń. Powinny być co najmniej w temperaturze pokojowej, chociaż wstępne ogrzewanie do ok. 45 - 50 ° C może być korzystne.

Kolor

Większość barwników działa z KeraSoy Pillar; proszek, płyn, wióry, bloki, itp. Przy stosowaniu barwników proszkowych wosk podgrzać do ok. 75 ° C, dodaj barwnik i mieszaj do rozpuszczenia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Naturalny wosk sojowy KeraSoy Pillar 1KG

Naturalny wosk sojowy KeraSoy Pillar 1KG

100% Naturalny wosk sojowy Kerax Pillar

Opakowanie 1 kg 

KeraSoy Pilar